19:08
Реабілітація в травматології

Довгий час вважалось що реабілітація ортопедичних хворих не відіграє великого значення у виздоровленні ( головне "гарно" проперувати). Насправді це не так. 

По перше, існує велика категорія ортопедичних хворих яким оперативне лікування не показано, а виздоровлення напряму залежитть від грамотної реабілітації. Сюди можна віднести такі поширені захворювання опорно-рухового апарату як адгезивний капсуліт плеча, епікондиліт плеча, "пяточна шпора", незначні пошкодження обертаючої манжети плеча, посттравматичні контрактури крупних суглобів, початкові стадії артрозу колінного та кульшового суглобів.

По друге, реабілітація дуже важлива в післяопераційному видужуванню у спортивній травматології . Швидке виздоровлення після пластики передньої хрестоподібної звязки , операцій Банкарта і Латарже на плечовому суглобі, відновлення ротаторної манжети плеча напряму залежать від якісної реабілітації.

По третє, як ніхто, дякуючи реабілітологам хворі після ендопротезування колінного чи тазостегнового суглобів на другий день після операції починають ходити. 

Тому зараз реабілітації відводять близько 30% успіху в загальному виздоровленню ( 70% - це операція).

Більшість моїх прооперованих хворих ( і консервативних) проходять відновлення в "Реабілітаційний Центр "Медклінік", що на Боткіна 4а (medclinic.info)

Чому там - професійні ,хоч і молоді кадри, сучасний зал ЛФК, ударно-хвильова установка швейцарського виробництва, фізіотерапія, PRP - терапія , масаж , це все дозволяє пройти комплексну реабілітацію травматолічним пацієнтам.

Переглядів: 725 | Додав: ROKYTA | Теги: реабілітація, Ендопротезування кульшового суглоба, операція Банкарта, Латарже, Ендопротезування колінного суглоба | Рейтинг: 5.0/1

Всього коментарів: 0
avatar